top of page

 

 

Odpowiedni wybór mebli i ich frontów nie tylko powinien zadbać o aspekt funkcjonalny,
ale także spełnić oczekiwania estetyczne. Fronty to bardzo istotny element wyposażenia,
nie tylko dodatek, dlatego ich wybór nie powinien być przypadkowy.
 
Fronty meblowe to nieodłączny element każdej zabudowy. Choć dla wielu szafki to po prostu szafki, które mają spełnić swoje zadanie - przechować i ukryć przez wzrokiem to, co tworzy nam optyczny bałagan, to jednak świadome podejście do wyboru frontów pozwoli na stworzenie całkowicie unikalnej przestrzeni. Niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego materiału, dzięki któremu kuchnia przez wiele lat będzie wyglądała nienagannie. Najpopularniejsze fronty kuchenne wykonane są z MDF-u, który dzięki elastyczności w możliwościach obróbki stał się uniwersalnym materiałem w produkcji frontów meblowych. Istotne jest to, by wybrać taki materiał, który poddany fachowej obróbce będzie odporny na ścieranie, zabrudzenie oraz działanie różnych czynników jak para znad gotujących garnków.

Fronty meblowe i panele ryflowane produkowane przez KB to unikalna kolekcja wzorów i kolorów dobierana według indywidualnych preferencji. Wszystkie fronty frezowane wykonane są z najlepszej jakości płyty MDF obustronnie laminowanej. Standardowa grubość płyty to 19mm.
Fronty po wycięciu trafiają do lakierni, gdzie nabierają kolor i strukturę. 
Każdy front posiada standardowy wymiar ramy i frezów. Niestandardowe realizacje traktowane są jako projekt unikalny.

Katalog z kolekcją zawierający fronty ażurowe mdf, panele ryflowane, listwy, szprosy, szuflady i panele 3D do pobrania ➔ TUTAJ 

Kontakt / zamówienia: fronty@kbcut.pl 

Zakupy online w zakładce SKLEP

FRONTY MEBLOWE

Fronty meblowe frezowane na wymiar i wiele innych

Doskonale wiemy, że odpowiednie fronty meblowe MDF potrafią przesądzić o estetyce całego wnętrza, niezależnie od tego, czy chodzi o elegancki salon w stylu glamour, nowoczesną kuchnię, czy przytulną sypialnię. My zaś chcemy pomagać Klientom w realizacji wyjątkowych pomysłów, które pozwolą na tworzenie naprawdę niepowtarzalnych aranżacji. Właśnie dlatego wykonujemy fronty meblowe frezowane na wymiar, całkowicie zgodne z indywidualnym projektem. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym maszynom, rozległej wiedzy branżowej oraz bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wcielić w życie nawet najbardziej nietypową wizję, która dla wielu mogłaby wydawać się niewykonalna.

Stylowe fronty fornirowane do różnorodnych wnętrz

Do szczególnie interesujących produktów oferowanych przez KB należą fronty fornirowane. To jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań wykończeniowych do mebli na wymiar, sprawdzające się w różnorodnych aranżacjach. Fornir ma postać cienkiej okleiny wykonanej z naturalnego drewna, którą nakleja się na powierzchnię komód czy regałów. Zapewnia on frontom meblowym MDF niezwykłą elegancję idealną nie tylko dla miłośników tradycyjnego wystroju, ale również tych zainteresowanych przełamaniem estetyki modernistycznego wnętrza. Meble fornirowane przy odpowiedniej konserwacji cechują się też znakomitą trwałością, która zapewnia im wspaniały wygląd na długie lata.

Trwałe, eleganckie fronty MDF — frezowane i lakierowane

Nasza oferta wykonywania frontów meblowych z płyt MDF skierowana jest zarówno do producentów nietuzinkowych mebli, jak i Klientów indywidualnych poszukujących specjalistów, którzy zrealizują ich nieszablonowy projekt. Przygotowujemy produkty frezowane w różnorodnych wzorach, odcieniach, a także sposobach wykończenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających koneserów designu. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem lakierowanych frontów MDF lub do kontaktu z naszymi specjalistami!

bottom of page