top of page

CIĘCIE SKLEJKI

Wycinanie w sklejce wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi oraz maszyn, które wyróżniają się wysoką precyzją i nowoczesnym oprogramowaniem. Tworzenie niestandardowych kształtów, a także realizacja skomplikowanych projektów to dla nas nic trudnego! Oferujemy usługi wycinania CNC w sklejce przy pomocy urządzeń pozwalających na uzyskanie szczegółowych form zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami umożliwiającymi szybką, a przy tym bardzo efektywną pracę. Proponujemy cięcie sklejki na wymiar, pod konkretne projekty, ale też zajmujemy się realizacją pojedynczych elementów wykorzystywanych w branżach wnętrzarskich czy dekoracyjnych.

Precyzyjne wycinanie CNC

Jako solidna firma z bogatym doświadczeniem proponujemy naszym Klientom obróbkę sklejki, czyli wycinanie CNC 2d oraz 3d. W zależności od oczekiwań możemy dopasować metodę obróbki w taki sposób, aby gotowy element idealnie odwzorowywał pierwowzór. W przypadku trudnych, nietypowych zadań tworzymy prototypy, które starannie dopracowujemy i dbamy o najdrobniejsze detale. Cięcie sklejki sprawia, że każdy moduł wyróżnia się doskonałym wykończeniem, ale też nie pęka podczas obróbki.

Wycinanie ze sklejki przy pomocy nowoczesnych maszyn

Wycinanie CNC to zaawansowana technologicznie metoda opracowywania różnego rodzaju materiałów, w tym właśnie sklejki. Plotery CNC pozwalają nam na wycinanie pojedynczych, jednorazowych części przy pomocy ostrego noża oscylacyjnego. Sklejka jest materiałem bardzo praktycznym, dlatego wykorzystuje się ją w wielu branżach. Naszą ofertę kierujemy więc do architektów, projektantów wnętrz, deweloperów, pracowni stolarskich, manufaktur meblarskich, a także do osób zajmujących się tworzeniem dekoracji. Zapraszamy!

wycinanie ze sklejki
wycinanie w sklejce

Cięcie sklejki

Wycinanie w sklejce wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi oraz maszyn, które wyróżniają się wysoką precyzją i nowoczesnym oprogramowaniem. Tworzenie niestandardowych kształtów, a także realizacja skomplikowanych projektów to dla nas nic trudnego! Oferujemy usługi wycinania CNC w sklejce przy pomocy urządzeń pozwalających na uzyskanie szczegółowych form zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami umożliwiającymi szybką, a przy tym bardzo efektywną pracę. Proponujemy cięcie sklejki na wymiar, pod konkretne projekty, ale też zajmujemy się realizacją pojedynczych elementów wykorzystywanych w branżach wnętrzarskich czy dekoracyjnych.

Precyzyjne wycinanie w sklejce

Jako solidna firma z bogatym doświadczeniem proponujemy naszym Klientom obróbkę sklejki, czyli wycinanie CNC 2d oraz 3d. W zależności od oczekiwań możemy dopasować metodę obróbki w taki sposób, aby gotowy element idealnie odwzorowywał pierwowzór. W przypadku trudnych, nietypowych zadań tworzymy prototypy, które starannie dopracowujemy i dbamy o najdrobniejsze detale. Cięcie sklejki sprawia, że każdy moduł wyróżnia się doskonałym wykończeniem, ale też nie pęka podczas obróbki.

cięcie sklejki

Wycinanie ze sklejki przy pomocy nowoczesnych maszyn

Wycinanie CNC to zaawansowana technologicznie metoda opracowywania różnego rodzaju materiałów, w tym właśnie sklejki. Plotery CNC pozwalają nam na wycinanie pojedynczych, jednorazowych części przy pomocy ostrego noża oscylacyjnego. Sklejka jest materiałem bardzo praktycznym, dlatego wykorzystuje się ją wielu branżach. Naszą ofertę kierujemy więc do architektów, projektantów wnętrz, deweloperów, pracowni stolarskich, manufaktur meblarskich, a także do osób zajmujących się tworzeniem dekoracji. Zapraszamy!

Seryjne wycinanie ze sklejki i realizacja jednostkowych zleceń

Jako specjaliści od obróbki skrawaniem dysponujemy wysokiej jakości maszynami umożliwiającymi precyzyjne wycinanie ze sklejki dowolnych kształtów — nawet na niewielkiej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy zarówno z firmami produkcyjnymi, jak i projektantami wnętrz potrzebującymi pojedynczych, oryginalnych elementów dekoracyjnych.

KBCUT — wycinanie w sklejce nie ma dla nas tajemnic!

Od lat pracujemy z drewnem, w tym również ze sklejką. Dzięki temu doskonale poznaliśmy ten materiał i możemy zaoferować naszym zleceniodawcom usługę precyzyjnego wycinania bez względu na stopień skomplikowania zlecenia. Jesteśmy otwarci nowe pomysły, a jednocześnie chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem w cięciu sklejki. Jeżeli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia — zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły.

bottom of page