top of page

FREZOWANIE CNC - SKLEJKA

Sklejka jest bardzo wytrzymałym i cenionym materiałem wykorzystywanym w wielu sytuacjach. Można z niej robić ściany działowe, podłogi, sufity powieszane, schody, ale też meble. Ze względu na walory dekoracyjne chętnie sięgają po nią osoby zajmujące się wykonywaniem różnego rodzaju dekoracji. Jej grubość waha się od 3 do 50 mm. Dlatego też doskonale nadaje się do frezowanie CNC. Do tego proces wykorzystuje się frezy o średnicy od kilku do kilkudziesięciu milimetrów. Sklejka jest materiałem o jednolitej strukturze, zatem możliwości frezowania w niej są praktycznie nieograniczone.

Zapraszamy do skorzystania z usługi frezowania w sklejce

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę usług związanych z frezowaniem CNCsklejce o różnej grubości. Taki rodzaj obróbki pozwala tworzyć dowolne formy oraz kształty, a dzięki temu uzyskać produkt o wysokich walorach estetycznych. Fronty meblowe ze sklejki mogą charakteryzować się różnorodnym wyglądem — od klasycznych po bardziej nowoczesne. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem szczegółów dotyczących naszych usług — zapraszamy do kontaktu.
 

Frezowanie w drewnie

CNC to jedna z najpopularniejszych metod obróbki skrawaniem. Proces ten polega na stopniowym usuwaniu naddatku materiału z obrabianego elementu — w tym wypadku ze sklejki, płyty MDF lub HPL. Celem frezowania jest uzyskanie określonego obiektu o ściśle określonych wymiarach, kształcie oraz właściwościach powierzchni. Dzięki komputerowemu zaprojektowaniu tych parametrów metoda jest niezwykle precyzyjna i pozwala na uzyskanie dokładności do kilku mikronów. W naszej firmie wykonujemy usługi frezowania CNC dla firm oraz Klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zalety usługi, jajest frezowanie CNC

Sklejka, płyta MDF, jak również inne materiały zawierające w sobie drewno świetnie poddają się zabiegowi frezowania. Precyzyjny dobór parametrów oraz szybkość wykonania usługi, powtarzalność wzorów, brak poszarpanych krawędzi, to tylko kilka z wielu zalet frezowania CNC. Wycinanie raz zaprogramowanego kształtu wykonywane przez maszynę eliminuje ryzyko błędów popełnianych przez człowieka, a także jest o wiele bezpieczniejsze i tańsze niż praca ręczna. Frezowane elementy mogą mieć zarówno charakter użytkowy, jak i dekoracyjny.

KBCUT — zamów u nas nowoczesne frezowanie

Sklejka jest bardzo wdzięcznym materiałem do frezowania o wszechstronnym zastosowaniu. Do jej zalet można zaliczyć estetykę, wytrzymałość i jednolitą strukturę pozwalającą na niemal nieograniczoną obróbkę skrawaniem. W KBCUT dysponujemy nowoczesnymi frezarkami CNC, dzięki którym podejmujemy się realizacji nawet nietypowych zleceń. Wycinamy wszystkie kształty, działając zawsze precyzyjnie i terminowo, a jednocześnie pozostając konkurencyjnymi pod względem ceny. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych możliwości i chcesz nawiązać współpracę — zapraszamy do kontaktu.

frezowanie cnc
frezowanie sklejka
frezowanie cnc sklejka
bottom of page