top of page

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC

Jako KB CUT oferujemy profesjonalne usługi frezowania CNC, które świadczymy już od wielu lat. Bogate doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesne plotery pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty z zachowaniem niezwykłej precyzji i wysokiej jakości. Pragnąc wspierać Klientów kompleksowo, proponujemy nie tylko usługi CNC dla takich materiałów jak np. drewno, ale też fachową pomoc w zakresie projektowania CAD/CAM.

KB CUT — we cut cool things

Nie da się ukryć, że z obróbki skrawaniem CNC korzysta zarówno mnóstwo firm czy przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego? Ponieważ umożliwia ona tworzenie wyróżniających się wyjątkową precyzją produktów przeznaczonych dla branży meblarskiej, budowlanej, projektowej, gastronomicznej, odzieżowej czy reklamowej. Dzięki nowoczesnym ploterom tworzymy fronty meblowe, prototypy realizacji przestrzennych, materiały identyfikacji wizualnej, a także dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz. Frezowanie CNC w drewnie bądź też innych tworzywach nie ma przed nami żadnych tajemnic. Przekonaj się sam!

Usługi CNC — obróbka skrawaniem na najwyższym poziomie

Tworzywa sztuczne, metale kolorowe, płyty kompozytowe, skóra, filc czy też drewno lite to tylko niektóre z materiałów, które jesteśmy w stanie poddać precyzyjnej obróbce CNC. W KB CUT dysponujemy innowacyjnymi ploterami frezującymi InfoTEC, pozwalającymi nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcyjnie elementy. Choć swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do biur architektonicznych, firm deweloperskich, agencji reklamowych, hoteli bądź pracowni stolarskich, z naszych usług z powodzeniem może skorzystać każdy Klient indywidualny — nawet w przypadku jednorazowego zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

usługi cnc drewno

Profesjonalna obróbka skrawaniem CNC

obróbka skrawaniem cnc

Obróbka skrawaniem CNC jest niezwykle elastyczna — pozwala na wytwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów w krótkim czasie. Czynności wykonywane za jej pomocą są też bardziej ekonomiczne i wydajne w porównaniu do tych samych operacji realizowanych z użyciem metod konwencjonalnych. Obrabiarki CNC nadają się do pracy w drewnie oraz innych materiałach. Jednak utrzymanie maszyny może być bardzo kosztowne. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy (takiej jak nasza) jest o wiele korzystniejszym finansowo rozwiązaniem z biznesowego punktu widzenia.

Wycinanie CNC

W KB CUT dysponujemy profesjonalnymi maszynami, dzięki czemu możemy sprawnie realizować zlecenia. Należą do nich między innymi plotery frezujące, które są wyposażone w noże oscylacyjne pozwalające na szybkie, a także precyzyjne cięcie różnorodnych materiałów. Te uniwersalne sprzęty CNC przydają się nie tylko do wycinania czy nacinania, ale też wiercenia oraz grawerowania. Mają one duże możliwości adaptacyjne, co oznacza, że nadają się zarówno do klasycznych, jak i nietypowych zastosowań.

wycinanie cnc

Obróbka CNC — tworzywa sztuczne

obróbka cnc tworzywa sztuczne

CNC wykorzystuje się do obróbki różnych tworzyw sztucznych i metali. Wzrost wydajności, większa dokładność, a także zminimalizowanie ryzyka błędów podczas wytwarzania to tylko niektóre z przewag, jakie ta metoda ma nad bardziej konwencjonalnymi technikami obrabiania materiałów. W KB CUT pracujemy między innymi na takich materiałach jak styrodur, dibond, plexi czy corian. Wykonujemy z nich dla naszych Klientów wysokiej jakości produkty.

Usługi CNC — drewno

Na sklejce, laminatach, płytach MDF i innych tworzywach drewnopodobnych oraz samym drewnie da się wykonywać obróbkę skrawaniem CNC. Nasze usługi kierujemy nie tylko do Klientów biznesowych, ale też indywidualnych. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Proponujemy przy tym kompleksową pomoc — dobór odpowiednich materiałów czy stworzenie prototypu. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty!

bottom of page