top of page

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC

Jako KB CUT oferujemy profesjonalne usługi frezowania CNC, które świadczymy już od wielu lat. Bogate doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesne plotery pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty z zachowaniem niezwykłej precyzji i wysokiej jakości. Pragnąc wspierać Klientów kompleksowo, proponujemy nie tylko usługi CNC dla takich materiałów jak np. drewno, ale też fachową pomoc w zakresie projektowania CAD/CAM.

KB CUT — we cut cool things

Nie da się ukryć, że z obróbki skrawaniem CNC korzysta zarówno mnóstwo firm czy przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego? Ponieważ umożliwia ona tworzenie wyróżniających się wyjątkową precyzją produktów przeznaczonych dla branży meblarskiej, budowlanej, projektowej, gastronomicznej, odzieżowej czy reklamowej. Dzięki nowoczesnym ploterom tworzymy fronty meblowe, prototypy realizacji przestrzennych, materiały identyfikacji wizualnej, a także dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz. Frezowanie CNC w drewnie bądź też innych tworzywach nie ma przed nami żadnych tajemnic. Przekonaj się sam!

Usługi CNC — obróbka skrawaniem na najwyższym poziomie

Tworzywa sztuczne, metale kolorowe, płyty kompozytowe, skóra, filc czy też drewno lite to tylko niektóre z materiałów, które jesteśmy w stanie poddać precyzyjnej obróbce CNC. W KB CUT dysponujemy innowacyjnymi ploterami frezującymi InfoTEC, pozwalającymi nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcyjnie elementy. Choć swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do biur architektonicznych, firm deweloperskich, agencji reklamowych, hoteli bądź pracowni stolarskich, z naszych usług z powodzeniem może skorzystać każdy Klient indywidualny — nawet w przypadku jednorazowego zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page