top of page

Fronty ażurowe MDF

Ażury w meblarstwie co jakiś czas na nowo znajdują swoich zwolenników. Nic dziwnego — są lekkie w formie, dodają meblom delikatności, a do tego — mogą przybierać różne, nawet najbardziej nietypowe formy. Ażurowe panele z powodzeniem zastępują przeszklone fronty, będąc dla nich bezpieczniejszą i ciekawszą alternatywą. W firmie KB CUT zajmujemy się usługami CNC, dzięki którym biura architektoniczne, architekci czy projektanci wnętrz mogą wyposażyć zaprojektowane przez siebie meble w piękne, trwałe i wykonane z największą precyzją panele ażurowe.

Wykonawstwo paneli ażurowych najwyższej jakości

Naszym bazowym materiałem jest płyta MDF. Dzięki doskonale rozwiniętemu parkowi maszynowemu wyposażonemu w ploter frezujący z nożem oscylacyjnym jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Pracujemy szybko, wydajnie, wycinając skomplikowane elementy. Oferujemy tworzenie prototypów oraz ich testowe wykonanie. Wśród innych materiałów, z jakich korzystamy, nasi Klienci znajdą panele oraz fronty ażurowe ze sklejki, laminatów, ale też tworzyw sztucznych — styroduru, dibondu, plexi czy corianu.

Wysokiej jakości ażurowe panele dla różnych branż

Jako jedyna na pomorzu firma oferujemy tak szeroki zakres precyzyjnych usług związanych z obróbką CNC. Dla Klientów realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia dotyczące paneli i frontów ażurowych z płyty MDF— takie, gdzie inne firmy nie były w stanie podjąć się ich wykonania. Współpracujemy z generalnymi wykonawcami inwestycji i firmami deweloperskimi, projektantami form użytkowych, a także drukarniami zajmującymi się produkcją materiałów POS. Oprócz tego obsługujemy też pracownie stolarskie i manufaktury meblarskie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

bottom of page