top of page

Ryflowane panele ścienne

Dekoracyjne panele ryflowane to prawdziwy hit wnętrzarski ostatnich lat. Ryflowane powierzchnie ścian czy mebli królują zarówno w mieszkaniach prywatnych, nowoczesnych biurach, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Swoją popularność zawdzięczają uniwersalności, dostępności w wielu różnych wersjach kolorystycznych, niebanalnemu charakterowi i łatwości montażu. Są uwielbiane przez projektantów wnętrz i architektów, ponieważ dzięki nim nie tylko można z łatwością odmienić wygląd pomieszczenia, ale też skutecznie go wygłuszyć.
 

Szukasz specjalistów od frezowania i przygotowywania paneli ryflowanych? Skorzystaj z naszych usług! Stworzymy dla Ciebie ozdobne lamele i ryflowane powierzchnie według Twojego projektu!

panele ryflowane

Panele ścienne ryflowane – modny dodatek, który wpisuje się w każdą aranżację

Motyw ryflowanych paneli doskonale prezentuje się na ścianach. Trójwymiarowe lamele stanowią bardzo modną i oryginalną dekorację – mogą być wykorzystywane jako ozdoba ścian w przedpokoju, kuchni, salonie czy sypialni urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Jeśli marzysz o ryflowanych panelach ściennych w swoim domu lub biurze – zapraszamy do współpracy. Dzięki doświadczeniu oraz korzystaniu z profesjonalnego parku maszynowego zrealizujemy zlecenie z dbałością o każdy detal. Serdecznie zapraszamy!

bottom of page